تبلیغات
کلوپ هواداران رونالدو - كریستیانو : نمی گویم به مراسم توپ طلا نمی روم
کلوپ هواداران رونالدو
شاید بهترین نباشیم....
ولی بهترازمانیست....
بـــرق می زنیم ، چون الـمــاسیـــم
این وب با هدف اطلاع رسانی و ترجمه جدیدترین کلیپ های روز رونالدو ورئال مادرید اسپانیا برای هواداران تیم محبوب رئال مادرید تاسیس شد و بدون شک یکی از بروزترین وبلاگ های است که جدیدترین کلیپ های رونالدو رئال مادرید را در سریع ترین زمان ممکن برای شما هواداران عزیز فراهم میسازد.
سلام من مصطفی هستم امید وارم مطالبم برای شما مفید واقع شود

كریستیانو : نمی گویم به مراسم توپ طلا نمی روم

جمعه 1 آذر 1392

نویسنده: Reza_M |

كریستیانو رونالدو به همراه چند كودك كه از بیماری سرطان خون رنج می بردند ، در مصاحبه با رادیو كادنا كوپه حاضر شد كه خیلی با این كودكان گرم گرفته بود و پاسخگوی دغدغه های این كودكان بود . 

سلام كریستیانو ، چطوری ؟ شب بخیر . اوضاعت خیلی روبراه است . 
بله از نظر شخصی شرایط خوبی دارم و تیم ملی هم اوضاعش روبراه است . 

جوزپه : فكر می كنم اگر به پرتغال بروی در خیابان قورتت بدهند . 
پرتغالی ها مردم آرامی هستند . مشكلی نیست . مردم خلی خوحشال هستند . پرتغالی ها مثل اسپانیایی ها زندگی معیشتی مشكلی دارند . اما با دو ساعت توانستیم كه دو روز مردم را خوشحال كنیم . 

آیا تو جزء اعطا كنندگان خون هستی ؟‌
بله ، چند سال قبل این كار را كردم . 

این وقتی روشن شد كه كارلوس مارتینز گفت كه برای كودكش نیاز به خون دارد.
بله ، كارلوس در آن لحظه با ما در تیم ملی بود . گفت كه پسرش دچار مشكل شده است و ما بازیكنان هم با او همدردی كردیم و به پسرش كمك كردیم چرا كه می دانستیم شرایط مشكلی دارد . ممكن است كه افراد زیادی فكر كنند كه خیلی مشكل است اما این فقط خون دادن است و هیچ هزینه ای ندارد . سالها پیش اهدا كرده بودم و آن موقع این كار را تكرار كردم چرا كه صدمه ا نداشت و مشكلی هم پیش نیامد اما باعث شد كه به كودكان ، بچه ها و سالمندان زیادی كمك شود . مسلما آگاه سازی در این باره مهم است . می شود در این شرایط به بقیه كمك كرد و هزینه ای هم ندارد . اگر بتوانم دوباره این كار را انجام بدهم ، می دهم چرا كه در ابتدا برای كودكان بیماری بسیار خطرناكی است و نیاز است همیشه به آنها كمك شود و من آماده هستم . "

فكر می كنی برخی از این كه خون اهدا كنند ، می ترسند ؟‌
این طبیعی است اما باید با آن آشنا شوند . به خصوص در اسپانیا كه میلیون ها نفر جمعیت دارد و این كار باعث حفظ جانها می شود . هیچ هزینه ای ندارد . یك پروسه آسان ندارد و مسلما فرد اعطا كننده خوشحال می شود كه به كس دیگری كمك كرده است . 

چه تعداد از هم تیمی هایت این كار را كرده اند ؟‌
در مورد كارلوس مارتینز قرار شد كه همه اهدا كنند و این كار را كردند . 

وقتی گل می زنی ، می گویی " آرام ... " چرا ؟‌
این برنامه رریزی شده نیست . از قبل برنامه نمی ریزم . همه چیز از بازی با بارسلونا آغاز شد . وقتی گل زدم می خواستم به مردم بگویم كه بازی تمام نشده است و آرام باشند چرا كه من هنوز هستم و می توانم دستاورد بیشتری داشته باشم . 

راست است كه وقتی گل می زنی ، می گویی " من این جا هستم " ؟ 
بله ، به پرتغالی همین را می گویم . هم در باشگاه و هم در تیم ملی از این بابت خوشحال می شوم و می خواهم تا پایان هر فصل در بهترین سطحم باشم . 

حس می كنی هواداران رئال دوستت دارند ؟
خیلی . این پنجمین سال حضورم در باشگاه است . در ابتدا هیچ كس نمی داند چطور با هواداران در برنابئو كنار بیاید . انها خیلی خاص هستند و فرهنگشان با كشورهای دیگر فرق دارد . اما وقتی قلب مادریدیسموها را كسب كنی ، از حضور در خیابان های مادرید خیلی لذت می بری . از كارت تجلیل می كنند و سعی می كنند از حضورت لذت ببرند . راستش در سالهای اول درون زمین راحت نبودم اما به مرور فهمیدم كه من اشتباه می كنم ، نه هواداران چرا كه مردم از قبل همین گونه بوده اند و ذهنیتشان همین است . در سال سوم یا چهارم شروع به یادگیری كردم كه درون و بیرون زمین چطور باشم و حالا یك آدم صد در صد خوشحال هستم . مادرید ، مردم مادرید و رئال مادرید را دوست دارم . وقتی وارد استادیوم برنابئو می شوم ، در رویایم زندگی می كنم . هواداران خیلی دوستم دارند و حس خوبی دارد . می خواهم كه سالها در این باشگاه بمانم و قراردادم را در این جا تمام كنم چرا كه هیچ باشگاهی مثل رئال نیست . 

در حال حاضر جزء اسطورگان رئال مادرید هستی ؟‌
بله ، حس خیلی خوبی میان هواداران دارد ، به خصوص خارج از استادیوم ها . شاید كمی عجیب باشد اما حس خوبی دارد . درون خیابان ، بچه های بیشتری به من ابراز محبت می كنند . دوست دارم مثل افراد عادی صحبت كنم . بیشتر افراد هر هفته فوتبال نمی بینند اما نگاهشان به من متفاوت است و این حس خوبی به من می دهد و خیلی خوشحالم می كند . 

در انگلیس می گویند كه احترام بیشتری نسبت به اسپانیایی ها می گذاریم . 
احترام متفوت است. نه این كه در اسپانیا احترام نگذاشته شود ، ذهنیت متفاوت است . افراد متفاوت هستند . باید عادت كرد . باید دل هواداران را بدست بیاوری و برایشان شاهكار كنی . اما وقتی این اتفاق بیافتد ، به سطحی می رسی كه هواداران فراموشت نمی كنند . منظورم فقط خودم نیست . هم تیمی هایم نیز هستند كه می بینم با هواداران رابطه خوبی دارند . دوست دارم هواداران به چشم یك بازیكن حرفه ای به من نگاه كنند كه با تعصبش همه چیز رابرای تیم می گذارد . هم در باشگاه و هم در تیم ملی . من عشاق فوتبال هستم و همه تلاشم را انجام می دهم . 

تصور می كنم دوست داری در رئال بازنشسته شوی . 
بله ،‌امكانش هست . زید به آینده فكر نمی كنم اما چنین چیزی را دوست دارم . وقتی در خانه باشی این انگیزه خوی است چرا كه آینده كمتر نگرانت می كند. اما راستش در حال حاضر ،‌می خواهم فوتبالم را این جا تمام كنم چرا كه احساس آرامش می كنم . عاشق حضور در مادرید هستم . عاشق بازی در بهترین باشگاه دنیا هستم و نمی توانم بیشتر از این بخواهم . 

چه حسی دارد كه خدای ناكرده در اوج فوتبالتان به بیماری سرطان خون دچار شوید ؟
شرایط خیلی مشكلی است . پسر كارلوس را دیدم و دوست ندارم ع این اتفاق برای من یا خانواده ام رخ بدهد . یك بیماری همیشه خیلی مشكل است . جنگ علیه بیماری نیاز به تمركز ذهنی و روحی خیلی بالایی دارد . سعی می كنم به افراد بیماری كه هنوز زندگی هستند ، ارج بنهم . برای من می تواند خیلی بد باشد و امیدوارم من یا خانواده ام به این بیماری دچار نشود . خدا كریم است ، همان طور كه شما بچه ها هم این را می فهمید . 

فكر می كنی به اوج دوران فوتبالت رسیدی ؟‌
در ذهنم همیشه فكر می كنم كه می توانم بهتر شوم . هدفم بهتر شدن است . شاید به سطحی برسی كه بهتر شدن از آن مشكل باشد اما همیشه می توانی بهتر باشی . شاید در حال حاضر آماده تر باشم و در بهترین لحظات دوران فوتبالم بسر ببرم . سطح خوبی از خود نشان داده ام و امیدوارم تا پایان دوره فوتبالم همین طور بماند . 

خودت را بهترین بازیكن جهان می دانی ؟ 
فكر نمی كنم كه این مربوط به امسال باشد . در سالهای قبل هم باید این را اثبات می كردم . این اتفاقی نیست . از زمان آمدنم در رئال باید به همه ثابت می كردم آماده هستم . البته همان طور كه بارها گفتم ذائقه ها متفاوت هستند و نمی شود همه را راضی كرد . 

به نظرت وجهه ات عوض شده است و حالا غرور كمتری در تو دیده می شود ؟‌
مسلما تفاوت هایی ایجاد شده است . درون زمین همه تلاشم را می كنم اما بیرون آن سعی كردم كه بهتر باشم و آن هم برایم مهم بود . سن و تجربه باعث می شود چیزها را متفاوت ببینم . شاید تفكرم نسبت به چهار سال پیش فرق كرده باشد و دیگر آن اشتباها را تكرار نكنم . این بخشی از آماده سازی من است و حس می كنم كه روندم بهتر شده است و خیلی خوشحالم . 

روزی چند ساعت تمرین می كنی تا در بهترین فرمت باشی ؟‌
همیشه تمرین می كنم تا كمترین اشتباه را انجام دهم . سعی می كنم كاملا حرفه ای باشم . گاهی نمی توانی خوبی باشی اما در طول سال سعی می كنم صرفنظر از صحنه ها یك جور بمانم . همیشه به یك نحو آماده می شوم . وقتی به والدبباس می آیم كار خودم را می كنم : جكوزی ، شنا ، تمرینات كششی ... وقت می خواهم بازی كنم این روند تغییر چندانی ندارد . 

دوست داری پسرت فوتبالیست شود ؟‌
راستش بله . وقتی دو ساله بود ، عاشق ماشین ها بود . حالا شیفته توپ است و مدام می گوید :"‌بابا بابا ، بیا بازی كنیم " و نمی توانم رد كنم چرا كه رویایم دیدن بازی اوست و او بی نظیر است . خوب با توپ كار می كند و برایش كفش فوتبال خریده ام . عملكردش مرا سورپرایز كرده است و خیلی در موردش هیجان زده ام اما هنوز خیلی كوچك است . 

اگر توپ طلا بگیری ،‌آن را تقدیم كودكان با سرطان خون می كنی ؟
در جلوی همه به شما بچه ها قول می دهم كه شما را به جشن خودم دعوت كنم .

تقریبا هیچ وقت مصدوم نمی شوی . چطور این كار را می كنی ؟ 
خدا را شكر كه زیاد درد نمی كشتم اما فكر نمی كنم این شانسی باشد . اگر خوب تمرین كنی ، شانس مصدومیتت كمتر می شود . من خودم را صد در صد وقف فوتبال می كنم اما شاید خدا سخاوتمند باشد و به من اجازه می دهد كه مصدوم نشوم . 

اگر توپ طلا را ببری ، می روی آن را بگیری ؟‌
زیاد به توپ طلا فكر نمی كنم . مراسمش دو ماه دیگر است اما نمی توانم بگویم كه نمی روم . ترجیح می دهم كه حبت نكنم چرا كه شرایط به من بستگی ندارند . عقده توپ طلا ندارم . ببینیم چه می شود .
http://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2013/11/21/primera/1385074640_566486_1385075140_noticia_normal.jpg

نظرات() 
What do eccentric heel drops do?
دوشنبه 30 مرداد 1396 01:36 ب.ظ
It's amazing in favor of me to have a website, which is useful in support of my know-how.
thanks admin
krystlesterger.hatenablog.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 07:14 ب.ظ
If some one wishes to be updated with newest technologies afterward he must be visit
this website and be up to date everyday.
BHW
پنجشنبه 24 فروردین 1396 01:42 ق.ظ
These are really great ideas in about blogging.
You have touched some nice points here. Any way keep up wrinting.
محمد
شنبه 2 آذر 1392 08:20 ب.ظ
من اصلا از او نگرفتم

یه بار گرفتم برای 7 پشتم بسته
پاسخ مصطفی شهرکی : بروبابا
محمد
جمعه 1 آذر 1392 07:59 ب.ظ
پس دیگه منم میخواستم قالبو مجانی بهت بدم که خودت خریدی
محمد
جمعه 1 آذر 1392 07:50 ب.ظ
خواب حالا بلدی به میهن بلاگ تبدیل کنی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

← آخرین پستها

← نویسندگان

← ابر برچسبها

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :